Senākās ziņas par skolas vēsturi
Tautskolu sistēma Kurzemē tika noteikta ar 1875. gada instrukciju. Tajā bija paredzēti divi apmācību veidi un laiki- bezmaksas ziemas mācība un vasaras mācība par maksu, pēdējo drīz vien aizstāja ar gada mācību par maksu, radot labvēlīgus apstākļus turīgo saimnieku bērniem.
1889. gada 15. oktobrī tika atklāta Šķibes pagasta skola, toreiz saukta par Aleksandra muižas skolu – Alexander-shof(i)sche Schule. No preses izdevumiem par to liecina „ Latviešu Avīzes” pielikums „ Baznīca un Skola”, kur 1898. gada 3. numurā var lasīt: „ Šķibes pagasta skola tikusi dibināta 1889. gadā ... . Šī ir viena no Dobeles draudzes labākajām skolām, jo tā ir ar savām klases, tā arī ēdamām un guļamām istabām it labi un ērti iekārtota. Skolu pa ziemu apmeklē līdz 70 bērnu, pēdējos gados pa lielākai daļai meitenes. Skolas uzturai pagasts upurē apmēram 500 rbļ. ik gadus; arī priekš skolas bibliotēkas dibināšanas pagasts devis 12 rbļ. Pie skolas pagasts cēlis arī it krietnu augļu dārzu, lai te bērnus pamācītu augļu koku tapšanā. Pašā sākumā pagasts te iestādījis 40 augļu kociņus; vēlāk arī vietējais skolotājs A. Grauzes kungs uz sava rēķinuma stādījis citus kociņus, tā ka šinī skolas dārzā tagad atrodas līdz 80 augļu kociņu.”
Pirmais skolotājs Augusts Kristapa d. Grauze Šķibes pagasta skolā strādāja no 1889. gada līdz 1902. gadam.
Skola 20. gadsimtā
No 1902. gada līdz 1944. gadam par skolotāju un reizē skolas pārzini strādāja Alberts Ginters, kurš 1902. gadā bija saņēmis tautskolotāja atestātu.
Skolas dzīvē lielas pārmaiņas notika 1905./1906. mācību gadā. Latvijā risinājās 1905. gada revolūcijas notikumi, tie negāja secen arī šeit. Skolā bērnus mācīja saskaņā ar jaunajām programmas prasībām. Mācības visos mācību priekšmetos notika dzimtajā valodā, atteicās no ticības mācības, paplašināja mācību programmu, mācības saistīja ar praktisko dzīvi.
Laikā no 1908. gada līdz 1914. gadam tika izstrādāti jauni mācību plāni un programmas.
Latvijas Republikas dibinātāji pamatoti atzina, ka vislielākā uzmanība jāpievērš tieši tautas izglītībai, tādēļ jau 1919. gadā, kara apstākļos, tika izdots likums par izglītības iestādēm, kas noteica obligātu bezmaksas izglītību visiem bērniem līdz 16 gadu vecumam. Izglītības sistēmas pamatā bija noteikta sešgadīgā pamatskolas, kuru pabeidzot, jaunieši varēja vai nu stāties darbā, vai turpināt izglītību augstākās skolās, arodskolās vai amatnieku darbnīcās kā mācekļi.
No 1920. gada 1. septembra līdz 1922. gada 6. septembrim Šķibes pamatskolā par skolotāju strādāja Zelma Freija. Skolotājas speciālpriekšmeti bija latviešu valoda un dabaszinības.
1920./1921. mācību gadā Šķibes pamatskolu apmeklēja 75 skolēni – 48 zēni un 27 meitenes. Skolēnu vecums bija ļoti dažāds. 1. klasē mācījās vecumā no 8 līdz 13 gadiem, 2. klasē no 10 līdz 14 gadiem, 3. klasē – 12 un 15 gadi veci bērni.
1923./1924. m.g. Šķibes pamatskolā tika atvērta pirmsskolas klase. Tajā mācījās 7 skolēni.
No 1922. gada 20. septembra Šķibes pamatskolā par otro skolotāju sāka strādāt Lūcija Strautiņa.
1927./1928.m.g. skolu apmeklēja 33 skolēni vecumā no 7 – 16 gadiem. Rudenī mācības sākās 10. oktobrī, bet beidzās pavasarī, 24. maijā. Mācības gada vidū tika pārtrauktas uz vienu dienu, jo skolai trūkusi malka.
No 1933. līdz 1935. gadam par skolotāju strādāja Teodors Grasis.
1934. gadā skolā nodibināts mazpulks, kuru vadīja skolas pārzini Alberts Ginters. Mazpulkā iesaistījās visi skolēni. Skolas apkārtnē tika izveidoti izmēģinājuma lauciņi. Mazpulka dalībnieki piedalījās izstādēs, devās ekskursijās uz vietējām saimniecībām, ziemas mēnešos gatavoja dažādus lauksaimniecības darba rīkus.
No 1936. gada 10. novembra Šķibes pagasta 6- klasīgajā pamatskolā par skolotāju sāka strādāt skolotājs Jānis Namiķis. Skolotājs mācīja latviešu valodu, vēsturi, angļu valodu, zīmēšanu, dziedāšanu, vingrošanu, militāro mācību un rokdarbus.
1935. gadā ir veikta skolas ēkas pārbūve. Pie skolas ierīkota artēziskā aka, turpat pie skolas atradās 17 ha zemes, kuru apkopa paši skolēni, skola tika apgādāta ar nepieciešamo inventāru.
Šķibes pamatskolas bibliotēka regulāri papildināta ar jaunām grāmatām. 1923./1924. m.g. skolā ir 161 grāmata, 1928./1929. m.g. – 414 grāmatas, 1940. gadā – 849 grāmatas.
1940. gada 17. jūnijā Latvijā ienāca PSRS karaspēks. Pēc valstiskās neatkarības zaudēšanas viskrasākās pārmaiņas skāra tieši izglītības sistēmu, izmainot to pašos pamatos. Skolu atdalīja no baznīcas, bet baznīcu no valsts.
Skolā aizliedza mācīt ticības mācību, Latvijas vēstures vietā sāka mācīt Padomju Savienības vēsturi. Jau no trešās klases sāka mācīt krievu valodu. Jaunā valdība aizliedza mazpulku organizācijas darbu. Tā vietā 1940. gada 6. novembrī skolā nodibināja pirmo pionieru pulciņu. Par pionieru vadītāju strādāja Jānis Namiķis.
Pastiprināti sāka mācīt matemātiku, fiziku, ķīmiju un bioloģiju. Izmainījās skolu svētku rituāli un tradīcijas.
Šķibes skolas apkārtni kara darbība tieši neskāra. Izmaiņas notika 1943. gada pavasarī. Skolas telpās apmetās vācu lidotāji un ierīkoja topogrāfu –kara izlūku štābu. Skolēni pēdējo reizi pie skolas nofotografējās, pēc tam mācību darbs līdz 1944. gadam turpinājās blakus esošajās lauku mājās – „ Strāļās”, „ Smildziņās” un „ Ceļmaliešos”.
Pēc Otrā pasaules kara Šķibes 6-klasīgo pamatskolu pārveidoja apr septiņgadīgo nepilno vidusskolu. Par skolas direktoru strādāja Jānis Holsts, par skolotājiem turpināja strādāt Alberts Ginters, Biruta Gintere, Lūcija Strautiņa un Jānis Namiķis.
1944. gada 1. decembrī skolā mācījās 48 1.- 4. klašu skolēni un 55 5.-7. klašu skolēni.
Jaunākie skolēni bija oktobrēni, 9 – 14 gadus veci pusaudži kļuva par pionieriem, bet jaunieši no 14 līdz 28 gadiem bija komjaunieši. 1947. gada aprīlī Šķibes septiņgadīgajā skolā iekārtoja pionieru istabu. Bez jau minētās pionieru organizācijas skolā vēl darbojās 5 pulciņi: naturālistu, literāri – dramatiskais, fizkultūras, jauno tehniķu un Sarkanā krusta.
1949. gada rudenī notika skolotāju atestācija, skolā jau strādāja 12 skolotāji direktora Borisa Krasņikova vadībā.
No 1949. līdz 1956. gada pavasarim ar nelieliem pārtraukumiem par pionieru vadītāju strādāja Elga Kārkliņa. Tika iekārtots Viļa Lāča stūrītis, jo pionieru organizācija bija nosaukta rakstnieka vārdā.
Ar katru mācību gadu centās palielināt tā saukto divu plūsmu skolu skaitu, un Šķibes septiņgadīgajai skolai tika pievienota Austrumu septiņgadīgā skola.
1964. gadā jūnijā pieņēma lēmumu, kas noteica, ka lauku skolēnus sabiedriskais transports ved uz skolu un atpakaļ uz mājām bez maksas.
Skola iesoļo 21. gadsimtā
2002./2003. m.g. skola piedāvā 5 izglītības programmas. Skolā strādā 28 skolotāji. Kopējais skolēnu skaits- 255.
Īpašo uzdevumu ministrs A. Baštiks apbalvo 8. klases skolēnu grupu un konsultantu skolotāju M. Marcinkeviču par izstrādāto darbu ,,Gājēju pāreja", kas tiek realizēts arī dabā. Mācību gada laikā no 17 Jelgavas rajonā organizētajiem konkursiem skolēniem 6 izcīnītas 1. vietas.
2003. gada oktobrī Hansabankas Jelgavas filiāle uzsāk labāko rajona skolotāju prēmēšanu. Pirmā Jelgavas rajonā šo balvu saņem matemātikas skolotāja M. M. Neļķe par kvalitatīvu darbu, sagatavojot skolēnus matemātikas olimpiādēm, un darbu, vadot Jelgavas rajona matemātikas skolotāju metodisko apvienību.
2003./2004. m.g. skolā tiek organizēti kursi pedagogiem ,,Iekļaujošā klase". Secinājums-mācību process veidojams pieejamāks skolēniem ar dažādām spējām.
Latvijas Republikas proklamēšanas 85. gadadienai veltītā pasākumu cikla „ Mana Latvija” ietvaros notiek novadpētniecības konkurss – skate „ Es, mana ģimene, skolas un novads”. Šķibes pamatskolas vēstures muzejs un skolotāja L. Meldere saņem LR IZM un Valsts jaunatnes iniciatīvu centra diplomus un LR Muzeju Asociācijas Atzinības rakstu. Pamatskolu grupā skolas vēstures muzejs iegūst 1. vietu valstī.
2004. gada oktobrī Valsts prezidente Vaira Vīķe – Freiberga pieņemšanā godina radošākos latviešu valodas kā valsts valodas skolotājus, kuru vidū ir arī mūsu skolas skolotāja M. Marcinkeviča.
Vairākus gadus skolēni piedalās Etniskās kultūras centra rīkotajā konkursā ,,Teci, teci, valodiņa!". Valstī augstākos titulus stāstnieku konkursā iegūst 4 skolnieces, kuras sagatavo skolotāja K. Dvurečenska.
2004./2005. m.g. skolā strādā 28 skolotāji. Kopējais skolēnu skaits- 211.
2005. gadā skola svin 115. dzimšanas dienu.
Nozīmīgs notikums ir 2005. gada vasara, kad 9. Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos piedalās 1.-2. klašu un 3.-4. klašu deju kolektīvi skolotājas I. Kareles vadībā.
Valsts akcentē skolēnu ar speciālām vajadzībām integrēšanu skolā, tāpēc tiek nolemts piedalīties LR Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotajā projektu konkursā ,,Par valsts un budžeta līdzekļu sadali vispārējās izglītības iestāžu nodrošināšanai atbilstoši speciālām vajadzībām".
Skolotājas V. Silantjevas vadībā skola uzsāk darbību starptautiskajā Ekoskolu programmā. Par sasniegumiem gada laikā ilgtspējīgas attīstības, vides izglītības un vides aizsardzības veicināšanā skolā un tās apkārtnē skolai tiek piešķirts ,,Zaļais diploms".
Skolas bibliotēkas fondā ir 14556 mācību, daiļliteratūras, metodiskās literatūras eksemplāru, to rūpīgi papildina un uzrauga bibliotekāre I. Pokule.
2005./2006. m.g. valstī un skolā tiek uzsākta jaunā pamatizglītības standarta realizācija. Mācību kursā ir iekļauti vairāki jauni mācību priekšmeti (informātika, civilzinības, ekonomika, veselības mācība, ētika, kristīgā mācība).
Skolā tiek izveidota skolas himna (vārdu autors V. Neļķe, mūzikas autors R. Joma).
Skola piedalās Latvijas Vides aizsardzības fonda finansētajā projektu konkursā, kā rezultātā tiek saņemts finansējums vides takas izveidei Auces upes krastā. Citi skolas attīstību veicinoši projekti tiek realizēti sadarbībā ar Jelgavas Valsts ģimnāziju, Jelgavas rajona padomi, attīstības centru ,,Bērzes krasti", Glūdas pagasta padomi.
2006./2007. m.g. skolā strādā 29 pedagogi, 11 tehniskie darbinieki. Kopējais skolēnu skaits- 169.
Šķibes pamatskolas folkloras kopa ,,Dzīpariņi" piedalās Etniskā kultūras centra rīkotajā festivālā Bauskā, Mežotnē, literāta V. Plūdoņa dzimtajās mājās ,,Lejnieki".
Mācību gada laikā tiek rīkoti 2 kopēji pasākumi skolotājiem, pedagogiem un vecākiem, kur vienā no tiem tiekam apmācīti nūjošanā.
2006. gadā skolas direktore S. Pluģe saņem 2 LR Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstus par radošu pedagoģisko darbu un veiksmīgu ārpusbudžeta līdzekļu piesaisti, darbojoties dažādos projektos; par sekmīgu un aktīvu darbu izglītības kvalitātes uzlabošanā un kvalitatīvu darbu izglītības sistēmas attīstībā, sekmējot izglītības pieejamības nodrošināšanu.
2007./2008. m.g. Jelgavas rajonā notiek pasākums ,,Mans skolotājs" , kurā par radošu darbu apbalvo mūsu skolas Skolēnu padomes organizētās aptaujas uzvarētāju skolotāju D. Jakušonoku.
Klases audzinātājas M.M. Neļķes vadībā 8. klases skolēni piedalās ,,Zelta zivtiņas" organizētajā čempionātā, kur Zemgales zonā tiek izcīnīta 2. vieta, bet vēlāk valstī- 5. vieta.
5.-9. klašu vokālais ansamblis skolotājas I. Kuģes vadībā saņem 2. pakāpes diplomu Zemgales novada vokālās mūzikas konkursā ,,Balsis".
72 skolēni tiek pulcēti Pateicības dienas pasākumā. Šoreiz- sportiskas aktivitātes treneru vadībā Apšuciemā.
Par sasniegumiem ilgtspējīgas attīstības, vides izglītības un vides aizsardzības veicināšanā skolā un tās apkārtnē skolai tiek piešķirts ,,Zaļais karogs", augstākais apbalvojums Ekoskolu darbības programmā.
2008./2009. m.g. skolā strādā 28 skolotāji un 13 tehniskie darbinieki. Kopējais skolēnu skaits- 130.
Valsts jaunatnes izglītības centra apbalvojumu saņem folkloras kopa ,,Dzīpariņi" skolotāju K. Dvurečenskas un L. Trepšas vadībā par vispusīgu tēmas ,,Mežs" izpēti vietējo tradīciju kontekstā, interesantiem priekšnesumiem un aktīvu līdzdalību novada sarīkojuma norisēs.
Jelgavas rajona padomes Kultūras un interešu izglītības centrs apbalvo Šķibes pamatskolu par sadarbību un izciliem sasniegumiem interešu izglītībā.
Tiek ierīkota datorklase.
2009./2010 m.g. 9 skolotāji dodas pensijā, darbu uzsāk vairāki jauni pedagogi.
2010. gada martā notiek skolas un skolā realizēto izglītības programmu akreditācija.
Skolotājas O. Vinogradovas vadībā ir iegūtas 5 godalgotas vietas Jelgavas un Ozolnieku novada matemātikas olimpiādē, 2 skolēni skolotājas D.Jakušonokas vadībā iegūst godalgotas vietas vizuālās mākslas olimpiādē.
10. Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ietvaros rīkotajā Zemgales novadu vizuālās un lietišķās mākslas konkursā tiek iegūts 3. pakāpes diploms kolektīvam darbam ,,Gaismu sauca-gaisma ausa", kurš veidots ar skolotājas Z. Kursītes atbalstu.
2010./2011. m.g. skolā strādā 25 skolotāji. Kopējais skolēnu skaits- 124.
Jau 5 gadu Jelgavas novada pašvaldības Izglītības pārvalde organizē konkursu ,,Mans skolotājs". 2010. gadā galveno balvu saņem Šķibes pamatskolas skolotāja I. Aleksejeva, kura sevi parāda kā cilvēks, kuram ir daudz vaļasprieku.
Skolā notiek Jelgavas un Ozolnieku novada klašu audzinātāju seminārs par karjeras izglītības jautājumiem.
7 skolēni ir ieguvuši godalgotas vietas Jelgavas un Ozolnieku novada mācību priekšmetu olimpiādēs. Skolēnus olimpiādēm sagatavojuši skolotāji N. Ķikute, D. Jakušonoka, D. Daņilēviča, O.Vinogradova, O. Rožko.
2011./2012. m.g. Jelgavas un Ozolnieku novada pasākumā ,,Toņi un pustoņi" tiek apbalvoti 7 skolēni, kuri ieguvuši godalgotas vietas. Darbi gatavoti skolotāju D. Jakušonokas un Z. Kursītes vadībā.
Skolotāja D. Jakušonoka tiek apbalvota ar Jelgavas novada pašvaldības Atzinības rakstu par izciliem darba sasniegumiem.
Tiek ierīkots mājturības un tehnoloģiju kabinets kokapstrādes un metālapstrādes darbu veikšanai.
2012./2013. m.g. piedalāmies bateriju vākšanas konkursā ,,Tīrai Latvijai" un saņemam pateicību.
49 skolēni, olimpiāžu, konkursu u.tml. aktivitāšu uzvarētāji novadā, reģionā, valstī, piedalās par skolas tradīciju kļuvušajā Pateicības dienas pasākumā ,,Līvu akvaparkā", Jūrmalā.
2013./2014. m.g. skolā strādā 28 skolotāji. Kopējais skolēnu skaits- 132.
Gads nozīmīgs ar KPFI projekta ,,Šķibes pamatskolas energoefektivitātes paaugstināšana" realizāciju.
Tiek iegādāts liels daudzums mēbeļu, ierīkots dabaszinību kabinets, datorklase papildināta ar 16 datorkomplektiem, mācību telpas apgādātas ar mūsdienīgām informāciju tehnoloģijām, atjaunotas pedagoģisko darbinieku darba un atpūtas telpas, tiek izremontēta un aprīkota sporta zāle.
6 Jelgavas un Ozolnieku novada olimpiādēs un 6 mācību priekšmetu konkursos skolēni ir ieguvuši godalgotas vietas. Skolēnus olimpiādēm un konkursiem sagatavojuši skolotāji M.M. Neļķe, O. Vinogradova, V. Silantjeva, K. Nikolajeva, A. Mālkalna, O. Rožko, G. Lukstiņa, D. Jakušonoka.
Vairāki skolēni skolotājas G. Lukstiņas vadībā iegūst godalgotas vietas Jelgavas un Ozolnieku novada skatuves runas konkursā ,, Ievelc dziļā elpā savu Latviju". Godalgotu vietu ieguve jau kļuvusi par tradīciju.
Tā kā viena no šī gada darba prioritātēm ir veltīta pilsoniskās audzināšanas akcentēšanai, tad šogad vairāki skolas absolventi, sabiedrībai nozīmīgi cilvēki, dalās savā dzīves un profesionālajā pieredzē.
Skolotāja M. Smetaņina saņem Jelgavas novada pašvaldības Atzinības rakstu par iegūto 2. pakāpi pedagogu metodisko izstrādņu skatē.
2014./2015.m.g. skolā strādā 28 pedagoģiskie darbinieki. Kopējais skolēnu skaits- 131.
4 Jelgavas un Ozolnieku novada olimpiādēs un 10 mācību priekšmetu konkursos skolēni ir ieguvuši godalgotas vietas. Skolēnus olimpiādēm un konkursiem sagatavojuši skolotāji G .Lukstiņa, O. Vinogradova, S. Višķere, V. Silantjeva, O. Rožko, D .Jakušonoka, E. Spička.
Bibliotekāres I. Pokules vadībā skolēni aktīvi darbojas lasīšanas veicināšanas programmā ,,Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija". ,,Grāmatu eksperta" nosaukumu iegūst 20 no 24 ,,cīņu ar lasīšanu" uzsākušajiem skolēniem.
Skola aktīvi darbojas karjeras izglītības pasākumu ieviešanā, ko aktīvi atbalsta arī vecāki.
2015./2016. m.g. skolā strādā 26 pedagoģiskie darbinieki. Kopējais skolēnu skaits- 124.
Skola uzsāk darbību Slimību profilakses un kontroles centra organizētajā kustībā ,,Nacionālais Veselību veicinošo skolu tīkls". Darba koordinators skolā- skolotāja A.Kačkane.
9. klases skolniece E. Smetaņina iegūst 1.vietu LTV organizētajā televīzija spēlē ,,Gudrs, vēl gudrāks!" un Atzinību 22.vēstures valsts olimpiādē.
6. klases skolnieks Ī. Zvejs iegūst Atzinību Latvijas skolēnu skatuves runas finālkonkursā. Panākumus kaldināt palīdz skolotāja G. Lukstiņa.
SIA ,,Zaļā josta" organizētajā makulatūras vākšanas konkursā ,,Tīrai Latvjai" 13.vietu no 433 izglītības iestādēm, kas iesaistījušās aktivitātē, iegūst Šķibes pamatskolas kolektīvs.
Pateicības dienas ietvaros 55 skolēni un pedagoģiskie darbinieki apmeklē Latvijas Nacionālās operas baleta izrādi ,,Romeo un Džuljeta".
Ļoti veiksmīgs, skolas attīstību veicinošs skolēnu padomes darbs.
Skolotājas Z. Kursīte un L. Patupa iegūst maģistra grādu.
2016./2017. m.g. skolā strādā 26 pedagoģiskie darbinieki. Kopējais skolēnu skaits- 132.
Skola piedalās starptautiskā projektā ,,Ēdam atbildīgi". Tiek pievērsta uzmanība kaitīgas pārtikas ievērošanai ikdienā.
Skola saņem Pateicības rakstu 5.Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla tērpu kolekciju finālskatē ,,Latvijas toņi un pustoņi" par kolekciju ,,Zemgales dūmaka".
2017./2018. m.g. skolā strādā 24 pedagoģiskie darbinieki. Kopējais skolēnu skaits- 133.
8 skolas pedagoģiskie darbinieki uzsāk dalību ESF projektā ,,Kompetenču pieeja mācību saturā".
Skolotāja O. Rožko saņem Jelgavas novada pašvaldības Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu izglītības darbā un nopelniem starpkultūru dialoga veicināšanā.
Skolotāja L.Kudrjavceva saņem Jelgavas novada pašvaldības Izglītības pārvaldes Atzinību par izcilu pedagoģisko darbu.
Lietišķās mākslas pulciņa dalībnieki skolotājas Z.Kursītes vadībā iegūst 3.pakāpes Diplomu VISC vides objektu un mākslas darbu konkursā ,,Visa Dieva radībiņa saulītē līgojās" 2.kārtā par darbu ,,Senču avots". Diplomus par individuālu sniegumu saņem arī skolēni H.Zinārs, L.Dombrovska, A.Survilova.
2018./2019. m.g. skolai tiek pievienota Glūdas pagasta pirmsskolas izglītības iestāde ,,Taurenītis" ar 103 audzēkņiem.
Par skolēnu sasniegumiem darbā ar talantīgiem audzēkņiem skola ierindojusies 72.vietā valstī Ata Kronvalda skolu reitingā 2019 mazo skolu grupā.
Skolotāja M.Smetaņina saņem Jelgavas novada pašvaldības Izglītības pārvaldes Atzinības rakstu par ieguldījumu pilsoniskās un patriotiskās audzināšanas darbā.
9.klases skolēns Ī.Zvejs, piedaloties 5 Jelgavas un Ozolnieku novadu mācību priekšmetu olimpiādēs, izcīna trīs 1.vietas (bioloģija, vēsture, matemātika) un vienu 2.vietu (ķīmija).
21% absolventu mācības turpina valsts ģimnāzijās.
2019./2020.m.g.skolā strādā 38 pedagoģiskie darbinieki, pamatizglītības posmā mācās 131 skolēns, pirmsskolas grupas apmeklē 103 audzēkņi.
Skola uzsākusi darbību Erasmus+ projektā ,,MathemaTIKs for Primary School Teachers".
No 2020.gada 12.marta līdz mācību gada beigām skolā mācības notiek attālināti.